fbpx

2 SZKOLENIA “Is your English good enough to talk business”

2 SZKOLENIA “Is your English good enough to talk business”

138,00 

Pakiet szkoleń, które krok po kroku pomogą Ci poprawić warsztat pracy nad językiem, po to, aby go skutecznie rozwijać w kierunku Business English. Poza praktycznymi wskazówkami, w pierwszym szkoleniu ćwiczymy poprawną wymowę słów, które są nagminnie źle wymawiane. W drugim omówione są błędy językowe, ze zwróceniem uwagi na te, które zakorzeniły się w języku tak, że są już traktowane jako norma. W obu przypadkach otrzymasz praktyczne przykłady do zapamiętania oraz skorygujesz błędy, których nie należy popełniać. W pakiecie pobierzesz pdf

.

 

Opis

Pakiet dwóch szkoleń “Is your English good enough to talk business?"

  • Szkolenie 1: “Stop learning, start speaking- true or is it?", w którym otrzymasz bardzo praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak skutecznie pracować nad językiem, aby go rozwijać, na co nalezy zwrócić największą uwagę, żeby proces prowadził Cię do zamierzonego celu. Część warsztatowa jest prowadzona w języku angielskim i koncentruje się na wyćwiczeniu wymowy w wyrazach, gdzie popełniane są najczęstsze błędy.
  • Szkolenie 2: “When good grammar is not enough", w czasie którego zastanawiamy się nad poprawnością gramatyczną- kiedy jest istotna, a kiedy błędy stają się normą. Jakich błędów można spodziewać się w komunikacji, a jakich nie wypada popełniać lub kiedy błedy maja wpływ na przekaz. Szkolenie zwraca uwagę na często popełniane błędy oraz pokazuje przykłady błędów, które są “akceptowane"

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „2 SZKOLENIA “Is your English good enough to talk business””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *