fbpx

SZKOLENIE “Business English…bardzo! Jak określić swoje obszary do poprawy”- język szkolenia: angielski

SZKOLENIE “Business English…bardzo! Jak określić swoje obszary do poprawy”- język szkolenia: angielski

79,00 

Uczysz się języka już jakiś czas, masz kontakt z angielskim biznesowym, a wydaje Ci się, że jesteś cały czas w tym samym miejscu i nie wiesz dlaczego? To szkolenie pomoże Ci zidentyfikować w czym tkwi problem oraz określić Twój właściwy poziom zaawansowania. Dowiesz się, nad czym należy popracować, aby Twój angielski biznesowy rozwijał się we właściwym kierunku. Nauczysz się też praktycznych zwrotów do wdrożenia od zaraz.

Opis

Praktyczne szkolenie, które przybliży Ci jak umiejętnie określić swoje obszary do poprawy, jak nad nimi skutecznie pracować i na zwrócić szczególną uwagę

Dzięki temu szkoleniu określisz obszary, nad którymi należy popracować i będziesz wiedział(a) jak to zrobić

Część merytoryczna webinaru, wszystko co dotyczy obszarów do poprawy i wskazówek jak nad nimi pracować jest w języku angielskim. Wstęp do webinaru- po polsku.

Na koniec ze szkolenia zabierzesz porcje bardzo przydatnych wyrażeń o tematyce związanej z rozwojem, mocnymi i słabymi stronami. Pobierzesz też przydatny pdf

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SZKOLENIE “Business English…bardzo! Jak określić swoje obszary do poprawy”- język szkolenia: angielski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.