fbpx

KURS ONLINE “70 phrasal verbs in business context”

KURS ONLINE “70 phrasal verbs in business context”

167,00 

Z tym kursem opanujesz i wyćwiczysz 70 czasowników złożonych (phrasal verbs) ułożonych w trzech kategoriach: general phrasal verbs; phrasal verbs for phone conversations; phrasal verbs for meetings and socialising, w kontekście biznesowym. Kurs zawiera lekcje do obejrzenia lub odsłuchania, zadania do pobrania w formacie pdf oraz przydatne fiszki do ćwiczeń.

Czasowniki złożone to istotny element komunikacji codziennej nie tylko w sytuacjach ogólnych, ale również biznesowych.

Dzięki starannie wybranej porcji czasowników, które opanujesz w tym kursie, będzie Ci łatwiej komunikować się w sytuacjach codziennych w miejscu pracy, a Twój język zabrzmi bardziej płynnie i naturalnie.

Jeśli czasowniki phrasal verbs były dotąd Twoją piętą Achillesową, z tym kursem przyswoisz je w sposób naturalny, nabierzesz odpowiednich nawyków językowych i zabłyśniesz na najbliższym spotkaniu firmowym!

Opis

Kurs, który w skuteczny sposób pomoże Ci opanować aż 70 czasowników złożonych w kontekście Business English. Z tym kursem nie tylko zapamiętasz dane słowa, ale przede wszystkim będziesz wiedział(a) kiedy i jak można je zastosować. Phrasal verbs czyli czasowniki złożone zostały tak wybrane, aby stanowiły porcję słów najczęściej używanych w codziennej komunikacji, w tym w środowisku korporacyjnym. Z tym kursem bez problemu przyswoisz sporą dawkę języka, który pomoże Ci nabrać większej płynności. Czasowniki są podzielone na 3 obszary: ogólne phrasal verbs w biznesie, w rozmowach telefonicznych i towarzyskich, np w small talk-u.

Lekcje video, zeszyt ćwiczeń oraz fiszki stanowią elementy kursu

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KURS ONLINE “70 phrasal verbs in business context””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…